W naszym modelu wydawniczym autor jest jednocześnie wydawcą swojej książki, nie przekazuje nam praw autorskich, sam decyduje o kształcie publikacji oraz ma możliwość wyboru określonych usług wydawniczych. Warunkiem wprowadzenia książki do szerokiej dystrybucji jest przeprowadzenie u nas przynajmniej pojedynczej korekty oraz druk w drukarni, z którą współpracujemy. Oferujemy wszystkie usługi edytorskie, które pozwolą na profesjonalne przygotowanie tekstu do wydania: 

  • redakcję i korektę tekstu,
  • skład i łamanie tekstu,
  • projekt graficzny okładki,
  • wysoką jakość druku. 

Kiedy książka jest już gotowa, wprowadzamy ją na rynek księgarski.
Zadbamy o:

  • magazynowanie i dystrybucję książki,
  • zaplanujemy działania promocyjne skrojone na potrzeby książki. 

Autor, planując wydanie książki z nami, ustala parametry dla swojej publikacji (rodzaj papieru i oprawy, format) oraz decyduje o nakładzie i cenie sprzedaży książki.
 
Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało, że autorzy potrzebują w tym zakresie podpowiedzi i konsultacji, dlatego pomagamy na wszystkich etapach przygotowania książki. Każdą traktujemy indywidualnie, dobierając potrzebne usługi edytorskie. Razem z autorem ustalamy nakład i cenę sprzedaży publikacji. Planując akcje marketingowe, dobieramy je zawsze odrębnie, żeby znaleźć najlepsze z możliwych rozwiązań.
 
Nasi autorzy otrzymują raporty sprzedaży, co pozwala im na monitorowanie i analizowanie stanów magazynowych książki oraz zlecenie dodruku, jeśli nakład jest na wyczerpaniu. Nakłady dodrukowujemy wyłącznie po konsultacji z autorem, który musi wyrazić zgodę na dodruk.
 
Jeśli autor nie chce wprowadzać publikacji do szerokiej dystrybucji oferowanej przez nasz serwis, może zamówić u nas wybrane usługi. Wówczas przygotujemy książkę i przekażemy nakład pod wskazany adres. 

Wydaj z nami

e-booka

SPRAWDŹ, CO DALEJ

Wydaj z nami

audiobooka

SPRAWDŹ, CO DALEJ